درباره فروشگاه مهستان

فروشگاه های مهستان ۱۰ سال پیش توسط هلدینگ RGA پایه گذاری شد. هدف ایجاد این فروشگاه هدف ارائه کالاهای با کیفیت با قیمت مناسب، کم کردن فاصله بین مشتری نهایی و تولید کننده و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی و مالی مناسب در کنار خرید کالا بود. ما در مهستان به دنبال چیزی فراتر از تأمین کالاهای مورد نیاز مشتریان اسـت. این فروشگاه‌ها خلق تجربه ای بسیار خوب متفاوت و دلنشین برای مشتریان خود را دنبال می کند.

فروشگاه مهستان

پاسخگویی به مشتریان

ما ارائه شفاف و صادقانه اطلاعات محصولات، مشتری مداری صد در صدی و همچنین توجه به خواسته های مشتریان را معنی اصلی وجود خود می دانیم و با تمام توان تلاش می کنیم تا این ارزش ها را به مشتریان ارائه دهیم. برای همین همکاران ما در مرکز تماس مهستان با شماره ۰۲۱۵۷۵۱۴ همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب پاسخگوی تماس ها و سوالات مشتریان است. تمامی نظرات، شکایات مشتریان در اسرع وقت رسیدگی می شود

ارائه قیمت مناسب محصولات

علاوه بر اطلاعات مناسبی که مشتریان مهستان از محصولات دریافت می کنند، ارائه قیمت های رقابتی از طریق کم کردن فاصله با تامین کنندگان، فروش محصولات با حجم زیاد و کاهش هزینه های فروشگاه داری یکی از مهمترین اهداف فروشگاه های مهستان است. همچنین با همکاری تنگاتنگ با تامین کنندگان ما تخفیف ویژه را برای مشتریان به ارمغان می آوریم. شما برای اینکه بتوانید تصمیمگیری های مناسبی برای خرید کالا داشته باشید می توانید کالاها را در فروشگاه مهستان کاملا مشاهده و درصورت امکان آن را امتحان کنید.

تنوع کالا و کمک به داشتن بهترین انتخاب

فروشگاه های مهستان تنوع محصولات زیادی از لحاظ مدل های کالا و همچنین تنوع خود کالاها برای مشتریان فراهم می آورد. ما می خواهیم که مشتریان مهستان از طریق فروشندگان با دانش ما بهترین انتخاب را با توجه به بودجه خود برای انتخاب لوازم خانگی داشته باشند. محصولات و کالاهای فروشگاه های مهستان از بهترین و خوشنام ترین برندهای لوازم خانگی تهیه می شود.

تکنوهاوس در مهستان
سبد خرید
تماس